Przedszkole Niepubliczne Kubuś Puchatek w Braniewie

Sprzątanie świata 2016

        16 września wzięliśmy udział w ogólnoświatowej akcji „Sprzątanie świata”. Rano stawiliśmy się na miejscu zbiórki – na placu przed Kościołem św. Katarzyny. Byli tam już uczniowie ze wszystkich braniewskich szkół oraz nasi koledzy z innych przedszkoli. Zaopatrzeni w worki i rękawiczki wzięliśmy się do pracy.

W miarę tego jak worki stopniowo się napełniały, my zbliżaliśmy się do ulicy Kołłątaja.                             Zmęczeni, lecz z poczuciem dobrze wykonanego zadania wróciliśmy do przedszkola.

 Zgłaszamy swoją gotowość do udziału w Akcji w przyszłym roku.

Korzystanie z witryny www.przedszkolebraniewo.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na temat plików COOKIES można znaleźć w ARTYKULE.

Akceptuję politykę plików cookies: