Przedszkole Niepubliczne Kubuś Puchatek w Braniewie

Z wizytą w Komendzie Policji


TYGRYSY I SOWY ZWIEDZAJĄ ŚWIAT
 

 

        22 września po długiej wędrówce - bowiem trudno jest pokonać długą drogę, gdy zamiast siedmiomilowych butów ma się krótkie nóżki - dotarliśmy do Powiatowej Komendy Policji. Czekał tam na nas starszy aspirant Pan Kamil Zalewski, który oprowadził nas po całym budynku, a następnie przedstawił nam Pana Tomasza i Czarę – psa policyjnego, rasy: owczarek belgijski. Mogliśmy oglądać elementy tresury i podziwiać ogromne posłuszeństwo Czary.

 

Ciekawe, czy trudno jest być aż tak grzecznym….?

 

  

Korzystanie z witryny www.przedszkolebraniewo.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na temat plików COOKIES można znaleźć w ARTYKULE.

Akceptuję politykę plików cookies: