Przedszkole Niepubliczne Kubuś Puchatek w Braniewie

Urodziny Kubusia Puchatka w Stadninie Koni Stangretka

 

NA URODZINACH KUBUSIA PUCHATKA

 

Jak co roku, tak i tym razem otrzymaliśmy zaproszenie na Urodzinki Kubusia Puchatka. W piątek 30 września pojechaliśmy do stadniny koni w Drewnowie, której właścicielką jest Pani Anna Surowiec. Na miejscu czekał na nas szacowny jubilat – Kubuś oraz przemiła gospodyni – Pani Anna.

Po złożeniu życzeń i uroczystym odśpiewaniu Kubusiowi „Sto lat”,  zaprzyjaźniliśmy  się z Pepsyną – konikiem, który lubi sianko i jabłka. Zapytacie: skąd wiemy, że Pepsyna lubi jabłka? Wiemy, wiemy… pod opieką Pani Anny mogliśmy ją nakarmić.

A potem nadszedł czas na chwilę wytchnienia przy ognisku i zrobiło się cicho…… wszystkie Maleństwa, Tygryski i Sowy jadły pieczone na ognisku kiełbaski. Ponieważ chcieliśmy jeszcze zobaczyć krówki, byczki i cielaczki powędrowaliśmy na dłuuuuuuuuuugi spacer wśród pól i łąk. Muuuuuuuuuu!

Pogoda dopisała! Humory także! Po powrocie do naszego przedszkola zostaliśmy zaproszeni na pyszny, urodzinowy tort Kubusia. Mniam, mniam…albo yummy, yummy!

 

Dziękujemy Kubusiu! Do zobaczenia za rok!

 

 

Korzystanie z witryny www.przedszkolebraniewo.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na temat plików COOKIES można znaleźć w ARTYKULE.

Akceptuję politykę plików cookies: