kubusie

W dniu 07.11.2018 r. (środa) odbędzie się:

-      w godz. 15.30 – 16.30 dyżur konsultacyjny
z psychologiem Panią Ewą Trzebiatowską i pedagogiem Panią Aleksandrą Kuczyńską – Marek z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Braniewie
(dla chętnych rodziców dzieci wszystkich grup);

-      w godz. 16.30 – 17.30 zebranie z rodzicami dzieci wszystkich grup oraz spotkanie z przedstawicielami w/w poradni, które będzie dotyczyło zaznajomienia
z tematem

„Wpływ gier komputerowych na psychikę dziecka”

Poruszany temat jest bardzo ważny, ze względu na bezpośrednie oddziaływanie cyberprzestrzeni na nasze dzieci.

Bardzo proszę wszystkich rodziców o znalezienie chwili czasu i uczestnictwo w w/w przedsięwzięciu.

Serdecznie zapraszamy

Zapraszamy do naszego przedszkola wszystkie dzieci, które chcą się do nas przyłączyć oraz wspólnie bawić się i uczyć.

Jeśli szukają Państwo odpowiedniego przedszkola, nasze zapewnia bardzo dobrą opiekę i wspaniałą zabawę dla Waszej pociechy.

Sedecznie zapraszamy

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku i śledzenia bieżących informacji z życia przedszkola.